Ekologiczne myślenie — które marki wpisują się w nurt EKO?

Odpowiedzialność biznesowa wzrasta z roku na rok, co przekłada się na świadomość konsumencką, głównie w aspekcie ekologii. Wszystko za sprawą szybko zmieniającego się klimatu i realnej potrzeby wpłynięcia na środowisko. Większość firm czuje się zobowiązanych ku temu, by zrezygnować z nadmiernej produkcji plastiku. Niektóre też starają się pójść o krok dalej — pomagają oraz uczą swoich konsumentów rozsądnych zachowań.

Czytaj więcej

Jak znaleźć idealny prezent na Dzień Kobiet?

Ósmego marca obchodzony jest międzynarodowy Dzień Kobiet, dający pretekst ku temu, by podarować najbliższym paniom drobny upominek, który stanie się symbolem szczerej sympatii. Ze względu na to, że Dzień Kobiet wypada niespełna miesiąc po walentynkach, często wymyślenie kreatywnego prezentu nastręcza dodatkowych trudności. Jeśli w tym roku, ten marcowy dzień, chcesz umilić w inny sposób, niż bukietem tulipanów z pobliskiej kwiaciarni, podpowiadamy, co wybrać, by zaskoczyć oryginalnym podarunkiem na Dzień Kobiet.

Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka — uniwersalne pomysły na prezenty

Każdego roku, 21 i 22 stycznia, wszystkie babcie i dziadkowe obchodzą swoje święto. Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas, kiedy wnuczęta skupiają swoją uwagę na seniorach, obdarowują ich podarunkami oraz składają im życzenia. I chociaż to nie o materialne prezenty chodzi, to jednak idealna okazja ku temu, żeby okazać troskę. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent, podpowiadamy, co takiego kupić na Dzień Babci i Dziadka.

Czytaj więcej

Mikrobiom skóry – jakie pełni funkcje?

Mikrobiom skóry to nic innego jak zbiór bakterii, wirusów, grzybów i roztoczy, które znajdują się bezpośrednio na jej powierzchni. Chociaż wydawać by się mogło inaczej, to nie stanowią one zagrożenia. Wręcz przeciwnie — można je przyrównać do tarczy ochronnej.

Czytaj więcej